Екскурсія до Святогірська від «Нашого міста Торецьк» (Фото)

У квітні в Україні традиційно проходить День навколишнього середовища. Педагоги та учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9  приєдналися до Всеукраїнського Дня довкілля, який на території нашого міста відбувся 8 квітня 2017 року.

У цей день педагогічні працівники й школярі на чолі з адміністрацією школи,  разом з членами та керівництвом громадської організації « Наше місто Торецьк » вийшли на суботник з благоустрою території парку біля пам’ятного знаку «Танк». Усі попрацювали на «відмінно»: дружньо збирали опале сухе листя та сміття, скопали клумби й висадили на них квіти, а технічні працівники підбілили бордюри на алеях.

За сумлінну роботу на суботнику адміністрація школи за пропозицією керівництва громадської організації «Наше місто Торецьк» заохотила 47 учнів 8-10 класів екскурсією у національний природний парк «Святі Гори» у м. Святогірську, яка відбулася 14 квітня. Під час екскурсії школярі побували у Святогірській Лаврі – православному монастирі, історичному музеї Державного історико-архітектурного заповідника, в якому зібрано матеріали археологічних досліджень історичної території Святих Гір. Не менш цікавим виявився похід до пам’ятника Артему. Вразив усіх своєю архітектурною довершеністю Чернечий Скит. Весняна природа здивувала розмаїттям квітів та неповторними ландшафтами. Діти дізналися багато цікавого і ніби відчули  зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу. Під час поїздки з великим задоволенням вони поласували смачною піцою у «Піцерії» м. Дружківка.  Всі чудово відпочили, а також придбали сувеніри на згадку.

Екскурсія була надзвичайно захоплюючою та незабутньою! А здійснити цю подорож учні змогли завдяки керівнику громадської організації «Наше місто Торецьк» Шапрану Сергію Миколайовичу, який безкоштовно виділив комфортабельний автобус для цієї поїздки. Щиро дякуємо меценату за свято, повне незабутніх вражень, що він допоміг організувати для учнів нашої школи!

    

Заст. директора з виховної роботи ЗОШ № 9 Попова М.О.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать − семь =