55 років досягнень, успіхів та перемог (Фото)

30 червня Дзержинський гірничій технікум, а з недавніх пір Донбаський державний коледж технологій та управління, відсвяткував свій ювілейний день народження, своє 55-річчя. За роки досягнень, успіхів та перемог, цілковито справедливо цей Торецький учбовий заклад став відомою та славетною кузнею шахтарських кадрів, стартовим майданчиком професійної діяльності. У цьому учбовому закладі отримали путівку у життя тисячі спеціалістів – гірників, автомобілістів, машинобудівників, економістів. Саме цьому ювілей коледжу став святом усіх торетчан. Тож поздоровлення  приймали усі, хто працював та вчив у цих стінах, та хто колись тут навчався.

А ось для теперішніх студентів свято розпочалося на полях жагучих боїв. Перед гостями свята свою  майстерність та спритність демонстрували вихованці секції боксу у показових спарингах. Не дивлячись на усю серйозність та напруженість боксерських сутичок, в результаті все одно перемогла дружба.

А тим часом до закладу поступово сходилися довгоочікувані гості. Особливо галасно у цей день було  в аудиторіях учбового закладу. Бо ж сюди прийшли і педагоги-ветерани і випускники самих різних років. У холі їх вже зустрічали різноманітні виставки з фотокартками та поробками, виготовленими руками талановитих студентів та стенди, присвячені ювілею, які розповідали про досягнення та здобутки. В загалі, тут було що побачити, про що поговорити, що згадати.

А далі у актовій залі коледжу розгорнулася підготовлена святково-концертна програма. Завдяки ведучим свята гості ювілейного заходу поринули у спогади, повернувшись на 55 років назад, коли було закладено перший камінь під будівництво майбутнього гірничого технікуму —  першого середньо-спеціального закладу освіти у нашому місті. На підставі Розпорядження Ради народного господарства Донецького економічного району УССР № 817-р у м. Дзержинськ було відкрито гірничий технікум. А вже набагато пізніше наказом Міністерства освіти і науки України від 04 квітня 2016 року № 367 його перейменовано в Донбаський державний коледж технологій та управління. С того далекого1963 року було пройдено шлях довжиною в 55 років, або понад 20 тисяч днів, або понад 480 тисяч годин,  які ця «Альма-матір» пройшла з гідністю, зі значними успіхами у навчанні та вихованні молоді, розбудовуючи навчально-матеріальну базу закладу, здійснюючи великий внесок в соціально-економічний розвиток нашого міста. Понад 13 тисяч фахівців підготував колектив цього закладу освіти. Розглядаючи стоп-кадри з відеопроектора, на екрані мелькали сотні людських доль, прізвищ та імен, династій, як серед студентів і випускників, так і серед співробітників коледжу. У цих стінах здобували і здобувають освіту техніки-технологи гірничі, гірничі техніки-електромеханіки, бухгалтери, планувальники виробництва, машинобудівники, механіки автомобільного транспорту, фінансисти, техніки-електрики. Завдяки доброзичливому ставленню виконавчої влади, громадськості міста, постійної допомоги ДП «Торецьквугілля» та його структурних підрозділів, теркому профспілок шахтарів, порозуміння керівників інших підприємств та організацій Торецький коледж поступово відкриває нові спеціальності, відбудовує та поновлює матеріально-технічну базу, втілює в освітній процес нову парадигму сучасної освіти.

Під час святкового заходу свій вітальний лист на адресу керівництва закладу та його працівників та студентства від щирого серця та з найкращими побажаннями передав народний депутат України І.М. Шкіря, який і сам колись у далекому 1984 році в чині випускника залишав поріг тодішнього технікуму. Свої поздоровлення у вигляді святкового привітання передала ювілярам й директор Торецького музичного коледжу О.П. Семенченко. За дорученням Голови Торецького теркому профспілок шахтарів В.П. Щербаня вітання та подарунки винуватцям свята переказувала правовий інспектор по праці територіальної організації О.Г. Купріянова.

У стінах коледжу навчання та праця пов`язані воєдино. В учбових класах проходять заняття, а в учбових майстернях формуються перші навички праці. У коледжі створена чітка система виховної роботи. Тут кожний студент може знайти заняття за інтересами. А головна заслуга у цьому керівництва и усього складу викладачів теперішнього сучасного коледжу.

З кожним роком Торецький коледж гарнішає та молодшає. Але при цьому накопичуються заслуги й досягнення, росте перелік випускників, прославляючих своєю працею рідне місто. У всьому цьому велика заслуга директора С.О. Зубарєва. Виступивши у свою чергу з вітальним словом на адресу ввіреного йому колективу, студентів та цьогорічних випускників Сергій Олександрович здійснив декілька найприємніших  функцій. За багаторічну сумлінну працю почесне звання «Заслужений працівник Коледжу» було присвоєно М.А. Вітковському, О.К. Грінченко, С.О. Зубарєву, В.М. Ларіній, В.А. Мінько, І.О. Петровій, Н.С. Роговій, Л.І. Сушко, Н.М. Фірманюк та Л.М. Шатовій.

За значний внесок у навчання і виховання молоді знаком «Освітянська відзнака» було нагороджено С.Є Зіміну, С.О. Зубарєву, С.П. Савченко та Ю.М. Щербакова.

За якісну та плідну роботу з питань функціонування закладу освіти подяки було об`явлено слідуючим працівникам:  О.П. Дороніній, В.В. Дорошенко, С.П. Карнауховій, К.К. Гуменюку, Г.О. Камуз, Н.В. Жилі, К.Ю. Горбачовій, О.О. Потапенковій, І.М. Желтогорячій, Р.П. Стьопіній, Л.Б. Руденко, Є.О. Аксьонову, Г.М. Бешенцевій, О.О. Бабариці, М.І. Багатіковій, В.Ф. Болотовій, Л.К. Лещенко, Н.В. Мартинюк, Н.В. Меремеренко, О.В. Матушекській, І.В. Сороці, Т.М. Ушаковій, С.В. Фоміній, Л.В. Федіній, О.О. Чуйко-Пітель, Т.Г. Шевченко.

Також, під час урочистостей, грамотами та дипломами було нагороджено ветеранів труда, які працювали у стінах учбового закладу у минулі роки, а також найталановитіших та наполегливих випускників  2018 року, як майбутніх фахівців високого класу, які відзначилися у навчанні та громадському житті коледжу. А це означає лише одне, що у коледжа прекрасне та світле майбутнє і що 55 – це тільки початок довгого шляху по безмежній дорозі знань. Місто вдячне ДонДКТУ за зразкові кадри і чекає на нових висококваліфікованих спеціалістів.

Закінчилося ювілейне свято відмінною святково-концертною програмою, яку підготували для своїх педагогів, батьків та гостей свята студенти та випускники коледжу. В якості подарунка діти заспівали гарних пісень, продемонстрували свій артистичний талант та на прощання станцювали свій останній випускний вальс.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × 1 =