Депутатский корпус

Народный депутат Украины

Торецк является центром избирательного округа № 52, который в Верховной Раде Украины представляет Шкиря Игорь Николаевич.

Официальный сайт народного депутата – www.shkirya.kiev.ua


Депутаты Торецкого городского совета

и.о. председателя Торецкого городского совета – Евсиков Юрий Николаевич

Фамилия Образование Должность и место работы
1. Аксьонов Артем Анатолійович вища ТДВ «ОП «Шахта «ім. Святої Матрони», заступник головного інженера
2. Браженко Наталія Віталіївна вища НВК «Інформатико-математичний ліцей-загальноосвітня школа I-II ступенів», директор
3. Бухтіяров Ярослав Дмитрович середньо-технічна
4. Войтковський Володимир Олександрович вища ВП «Автобаза» ДП «Торецьквугілля», директор
5. Воробйов Віталій Валентинович вища ВП «Шахта «Північна» ДП «Торецьквугілля», голова профспілкового комітету
6. Васильєва Лілія Григорівна вища заступник головного лікаря міської стоматологічної поліклініки
7. Герт Віктор Давидович вища ВП шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля», директор
8. Герт Володимир Давидович вища ДП «Торецьквугілля», директор з соціальних питань
9. Горпінченко Анатолій Іванович вища пенсіонер
10. Гриньов Микола Герасимович середня пенсіонер
11. Губський Олександр Вікторович середньо-технічна ВП шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля», ГРОЗ
12. Дегтяренко Людмила Георгіївна вища Центральна міська лікарня, лікар-невролог неврологічного відділення
13. Дєгтярьов В’ячеслав Іванович вища ВП «Шахта «Північна» ДП «Торецьквугілля», заступник керівника дільниці ВТБ
14. Доронін Михайло Сергійович середньо-спеціальна ВП «Шахта «Торецька» ДП «Торецьквугілля», гірничий майстер
15. Дойних Сергій Іванович середня
16. Д’яченко Олександр Іванович вища Дзержинська виправна колонія №2, старший майстер цеху №3
17. Євсіков Юрій Миколайович вища Секретар Торецької міської ради
18. Івашкін Євген Денисович вища пенсіонер
19. Коваленко Олександр Генадійович вища пенсіонер
20. Кравченко Сергій Генадійович середньо-технічна
21. Комаров Артем Григорійович вища ТВО НВО «Інкор і К» КХВ, головний механік
22. Лубинець Сергій Дмитрович середньо-технічна пенсіонер
23. Малявін Євген Миколайович середня пенсіонер
24. Отченашенко Лариса Федорівна вища Дзержинський професійний ліцей, заступник директора з навчально-виховної роботи
25. Петрига Людмила Іванівна вища пенсіонер
26. Полянський Володимир Миколайович середня пенсіонер
27. Рибак Ігор Анатолійович вища ПрАТ «Торецький хлібокомбінат», голова правління
28. Стельмашенко Костянтин Володимирович вища Міська організація Української спілки ветеранів Афганістану, голова
29. Стефаненко Віктор Іванович вища пенсіонер
30. Сищикова Любов Іванівна вища ДП «Торецьквугілля», директор з економіки та фінансів
31. Тихонова Тетяна Олексіївна вища Загальноосвітня школа I-III ступенів № 9, директор
32. Топалов Андрій Олександрович вища ВП шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля», заступник директора з виробництва
33. Труш Михайло Іванович вища ВП «Шахта «Торецька» ДП «Торецьквугілля», начальник підземної дільниці
34. Новіков Валерій Миколайович середня
35. Чупрунов Віктор Михайлович вища Центральна міська лікарня, головний лікар
36. Шемук Володимир Олександрович середньо-технічна Міська громадська ветеранська організація інвалідів «Союз Чорнобиль Україна», голова
37. Шемук Сергій Олександрович середня пенсіонер
38. Шкіря Дмитро Ігорович вища ВО «Іліташ», заступник генерального директора з фінансово-економічних питань
39. Шолохов Анатолій Якович вища ДП «Торецьквугілля» заступник генерального директора
40. Щербина Роман Олексійович вища КП «Торецьккомсервіс», директор
41. Ювченко Юрій Олексійович вища Дзержинское отделение станции скорой медицинской помощи, лікар
42. Юхименко Володимир Анатолійович вища ДП «Торецьквугілля», генеральний директор
43. Яценко Олена Петрівна вища пенсіонер